Wat gebeurt er met versleten kunstgrasvelden nadat ze zijn vervangen?
In opdracht van SRO Haarlem realiseerden we bij de renovatie van de sportaccommodatie van hockeyvereniging Saxenburg een fietsparkeersysteem dat volledig is gemaakt van gerecycled kunstgras. Materiaal uit afgedankte kunstgrasvelden is opnieuw toegepast in de infrastructuur van de gemeente Haarlem.
Op deze locatie is bewust gekozen voor twee parkeerruimtes: één voor bakfietsen en één voor reguliere fietsen; parkeerruimte voor elke toepassing.
De ondergrond is opgebouwd met onze grastegels en een innovatieve laagopbouw, ontwikkeld in samenwerking met Arte-Nova, waardoor hier straks ook groen kan groeien.
Bij deze fietsparkeerplaats staan bovendien meerdere Woodleâ„¢Lanterns met ledverlichting en zonnepanelen van onze partner SolarWoodle: Lighting our Future! In de toekomst willen we de Woodleâ„¢Lantern ook in een GreenMatter-uitvoering aanbieden, gemaakt van gerecycled kunstgras.
De GreenMatter Solar is al verkrijgbaar in diverse lengtes en laat zien hoe krachtige solarverlichting en circulaire materialen perfect samen kunnen gaan.
Ben je als gemeente of sportbedrijf bezig met renovatie of vernieuwing dan kan een circulaire oplossing vaak eenvoudiger zijn dan je denkt.
Vragen?
Wij zijn bereikbaar via
+31 (0) 252 683 300 en info@greenmatter.nl